Kurumsal

 Makine Sanayi İmalat Ticaret ve Mühendislik ltd. ve Mühendislik 20 yıla yaklaşan iş hayatı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, tüm endüstri tesislerinde , kurulduğu günden itibaren Mühendislik (Maliyet Azaltma, Enerji verimliliği, 6Sigma, Keizen, 5R vb. projeler dahil) , Malzeme Tedariği, İmalat, Montaj ve devreye alma işlerini yapmak için yola çıkmıştır.

Konusunda uzman çözüm ortaklarımız ile her türlü endüstriyel tesisin yedek parça, çelik konstrüksiyon imalatını ve montajını yapmaktadır.

AMACIMIZ BİRŞEYLER SATMAK DEĞİL, PROBLEMLERİNİZİ SATINALMAK. PROBLEMLERİNİZİ ÇÖZMEK İÇİN FİKİRLER GELİŞTİRMEK, ÇÖZÜM YOLLARI ARAMAK VE SİZLERE BUNLARI SUNMAK…

“ BAHANE DEĞİL ÇÖZÜM ÜRETİYORUZ…”

Vizyonumuz

 öncelikli olarak Yurtiçi ve yurtdışında Çimento, Maden, Demir-Çelik, Enerji ve İmalat Sanayinde faaliyet gösteren tüm işletmelerin, maliyetlerini azaltmak, problemlerini çözmek, işlerini geliştirmek, sonuç ve proje odaklı çalışarak birlikte çalıştığı tüm işletmelere katma değer katmayı kendine hedef belirlemiştir…

Misyonumuz

 • Standartlara göre kaliteli imalat
 • Uygun fiyat
 • Zamanında teslim
 • Müşteri memnuniyeti
 • İnsana, Doğaya ve Çevreye saygılı üretim ve hizmet vermek

Şirket Politikası

 • Üretim ve hizmet kalitemiz ile müşteri̇leri̇mi̇zi̇n isteklerini̇ en üst seviyede karşılayabilmek için çevre ve iş sağlığı güvenliği̇ kapsamındaki̇ yasal kurallara uyarak, üreti̇mi̇mi̇zi̇n ve yüklenicisi olduğumuz işlerin her safhasında kalite değerlerine ve müşteri̇ memnuniyetine ulaşmayı hedeflemek için çalışmalarını yürütmek
 • Sektörümüzde üretim ve hizmet kalitesi̇ ile sürekli̇ gelişen ve istikrarlı bir şekilde büyüyen lider firma olmak
 • Önlemeye dayalı mühendislik anlayışı ve sürekli̇ iyileştirmeyi̇ ilke edinerek, müşteri̇leri̇mi̇ze kaliteli̇ ve mükemmel hizmet vermek
 • Ürün ve hizmet kalitesi̇ kapsamında yenilikleri̇ ve teknolojiyi̇ sürekli̇ takip ederek, ekibimizi ve altyapımızı geliştirerek prosesleri̇ kusursuz hale getirmek.

Değerlerimiz

Etik Kurallar
Faaliyetlerimizi adalet, dürüstlük ve eşitlik ilkelerine uygun bir şekilde sürdürmeyi taahhüt ederiz. Çalışanlar, müşteriler, tedarikçiler ve tüm paydaşlarımız ile olan ilişkilerimizde yasal düzenlemelere, etik ve mesleki ilkelere ve evrensel kurallara tam uyum göstermeyi hedefleriz.

Yaratıcılık
Tutkumuz, her gün daha iyiye ve daha mükemmele gitmek için katılımcı bir anlayışla yaptığımız işlere sürekli yaratıcı, değişime ve gelişime açık çözümler bulmak ve ekip çalışması ile süreçleri sadeleştirerek daha hızlı ve kapsamlı çözümler sunmaktır.

Sürdürülebilirlik
Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda yüksek kalite standartlarını gözetir, çevreye, iş sağlığı ve güvenliğine duyarlı hareket eden başarılı ve yetkin ekibimizle, sürdürülebilir büyümeyi hedefleriz.

 Müşteri Odaklı Düşünme ve Çalışma
Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak,müşteri memnuniyetini her  zaman ön planda tutarak,yaptığımız işlerde yüklendiğimiz misyonu yerine  getirmek.

İnsana, Çevreye ve İşine Saygı Anlayışı
İnsana , Çevreye, Doğaya ve yaptığı işe saygılı çalışma yaşamımızın her alanında vazgeçilmez ve değiştirilmez değerimizdir.

  Öncelikli olarak Yurtiçi ve yurtdışında Çimento, Maden, Demir-Çelik, Enerji ve İmalat Sanayinde faaliyet gösteren tüm işletmelerin, maliyetlerini azaltmak, problemlerini çözmek, işlerini geliştirmek, sonuç ve proje odaklı çalışarak birlikte çalıştığı tüm işletmelere katma değer katmayı kendine hedef belirlemiştir.

  ADRES

  Turhan Cemal Beriker Blv. Kiza İş Merkezi A4 Blok Seyhan/Adana

  TELEFON

  +90 506 458 03 36

  EMAIL

  info@fbaendustri.com